Współpraca

Jesteś fizjoterapeutą, lekarzem lub innym profesjonalistą medycznym i interesujesz się badaniem i leczeniem schorzeń mięśniowo-szkieletowych (MSD), w tym szczególnie dolegliwości bólowych kręgosłupa? Dołącz do Grupy Ekspertów MSD.

Grupa Ekspertów MSD to społeczność profesjonalistów medycznych, skupiona wokół nowoczesnych technik badania, leczenia i skutecznego zapobiegania najpowszechniejszego schorzenia, z powodu którego pacjenci zgłaszają się na rehabilitację i zmagają się z niepełnosprawnością.

Intencją tworzenia Grupy jest dostarczanie i wymiana wiedzy opartej na dowodach naukowych (EBM) i dzielenie się doświadczeniem. Chcemy rozwijać i udostępniać nowe technologie do prowadzenia diagnostyki, wspomagania decyzji oraz monitorowania efektów leczenia. Twoja obecność w grupie ekspertów to również możliwość korzystania ze szkoleń, warsztatów i tematycznych webinarów.  

Rejestracja w Grupie jest całkowicie bezpłatna.  Po wypełnieniu  formularza, na adres mailowy otrzymasz zwrotnie indywidualny kod. Dzięki temu zyskasz dostęp:

  • Do bezpłatnego korzystania z aplikacji Digital Spine Diagnostic bez limitu wejść. Możesz korzystać z aplikacji samodzielnie oraz udostępniać link swoim pacjentom. Pacjenci zawsze do Ciebie wrócą, gdy będą potrzebować Twojej pomocy.
  • 5% zniżki na szkolenia i warsztaty.
  • Bezpłatny udział w webinarach „na żywo”

Dołącz do grupy !

Fabryka Zdrowia prowadzi szeroką działalność w zakresie Professional Health Consulting, dla opieki medycznej firm, szkoleń oraz innych działań z obszaru i profilaktyki i promocji zdrowia. W pierwszej kolejności zapraszamy profesjonalistów z Grupy Ekspertów MSD.